Kontakturako datuak

Telefono zenbakia 1: 943762147 | Telefono zenbakia 2: 943769996 | Mugikorreko zenbakia: 688666943 |

Fax: 943769981 |

 

Harremanetarako helbide elektronikoak

Zuzendaritza

  • Zuzendaritza taldea:  zuzendaritza.taldea@sanmartinagirre.eus
  • Zuzendaria: Joserra Lasa| joserra.lasa@sanmartinagirre.eus
  • Ikasketa burua: Raúl Leiba | raul.leiba@sanmartinagirre.eus
  • Idazkaria: Bego Rodriguez  | bego.rodriguez@sanmartinagirre.eus

Haur Hezkuntza

  • Haur Hezkuntzako koordinatzailea: Bego Garmendia | bego.garmendia@sanmartinagirre.eus
  • OsintxuEdurne Hermoso de Mendoza  | edurne.hermosodemendoza@sanmartinagirre.eus
  • 2 urte A taldeko tutoreaJosune Alcelai | josune.alcelai@sanmartinagirre.eus
  • 2 urte B taldeko tutoreaItziar Iturbe | itziar.iturbe@sanmartinagirre.eus
  • 3 urte A taldeko tutoreaMarije Arrizabalaga | marije.arrizabalaga@sanmartinagirre.eus
  • 3 urte B taldeko tutorea: Maider  | 
  • 4 urte A taldeko tutorea: Maite Azkune | maite.azkune@sanmartinagirre.
  • 4 urte B taldeko tutorea: Monse Oncala | montse.oncala@sanmartinagirre.eus
  • 5 urte A taldeko tutorea: Amaia Iturbeamaia.iturbe@sanmartinagirre.eus
  • 5 urte B taldeko tutorea: Marije Elorza
  • Laguntza irakasleaMaite Alzola | maite.alzola@sanmartinagirre.eus

Lehen Hezkuntza

  • LHko 1.zikloko koordinatzailea: Mireia Arakistain | mireia.arakistain@sanmartinagirre.eus
  • 1. maila A taldea: Lourdes Leturia |lourdes.leturia@sanmartinagirre.eus
  • 1. maila B taldea: Amaia
  • 2.maila A taldea: Malux Biain | malux.biain@sanmartinagirre.eus
  • 2. maila B taldeaGaraine Baleztena |garaine.baleztena@sanmartinagirre.eus
  • LHko 2.zikloko koordinatzaileaJose Mª Bernedo | josemari.bernedo@sanmartinagirre.eus   
  • 3. maila A taldeaIosune Pérez eta Amaia Gabirondo | iosune.perez@sanmartinagirre.eus eta amaia.gabirondo@sanmartinagirre.eus
  • 3. maila B taldeaRachael Olabarria | olabarria.rachael@sanmartinagirre.eus
  • 4. maila A taldeaZorione Arregi | zorione.arregi@sanmartinagirre.eus
  • 4. maila B taldea: Arantxi Etxeberri-arteun |  arantxi.etxeberria-arteun@sanmartinagirre.eus
  • 4. maila C taldea: Ainhoa Bergaz | ainhoa.bergaz@sanmartinagirre.eus
  •  
  • LHko 3.zikloko koordinatzaileaNerea Alzuaran |nerea.alzuaran@sanmartinagirre.eus
  • 5. maila A taldeaNerea Cerrejon | nerea.cerrejon@sanmartinagirre.eus
  • 5. maila B taldeaKarmele Garitano | karmele.garitano@sanmartinagirre.eus
  • 5.maila C taldea: Susana Uriarte | susana.uriarte@sanmartinagirre.eus
  • 6. maila A taldeaAna Larrañaga | ana.larranaga@sanmartinagirre.eus
  • 6. maila B taldeaNerea Alzuaran | nerea.alzuaran@sanmartinagirre.eus

Espezialistak

  • Gorputz hezkuntza: Jorge Aranes| jorge.aranes@sanmartinagirre.eus | eta Leire Arrieta | leire.arrieta@sanmartinagirre.eus
  • Musika: Josune Egidazu eta Iker |josune.egidazu@sanmartinagirre.eus eta @sanmartinagirre.eus
  • Ingelesa: Miren Jauregi  eta Maria Mendoza| miren.jauregi@sanmartinagirre.eus | maria.mendoza@sanmartinagirre.eus |
  • Laguntza taldea:

 

            - Miren Errasti(ALE): miren.errasti@sanmartinagirre.eus

 

            - Jose Mª Bernedo (Kontsultorea): josemari.bernedo@sanmartinagirre.eus

 

            - Mireia Arakistain (PT): mireia.arakistain@sanmartinagirre.eus

 

            - Inma Larrañaga (PT): inma.larranaga@sanmartinagirre.eus

 

 

            - Hezitzailea: Leire Maquinay: leire.maki@sanmartinagirre.eus

 

Zerbitzuak

  • Jantokia: Itziar Azula|  jangela@sanmartinagirre.eus   |
  • Garraioa: zuzendaritza taldea |zuzendaritza.taldea@sanmartinagirre.eus
  • Liburutegia LH: Marian Hernandezmarian.hernandez@sanmartinagirre.eus
  • Liburutegia HH: Marian Hernandezmarian.hernandez@sanmartinagirre.eus