Gobierno Vasco

http://www.apartamentosapalleira.com/uploads/2/6/8/4/26842071/phone-symbol-of-an-auricular-inside-a-circle-icon-icons-com-56478_orig.pnghttp://m14arquitectura.com/wp-content/uploads/2015/09/icono-mail.png

Kontakturako datuak

Telefono zenbakia 1: 943762147 | Telefono zenbakia 2: 943769996 | Mugikorreko zenbakia: 688666943 |

Fax: 943769981 |

 

Harremanetarako helbide elektronikoak

Zuzendaritza

  • Zuzendaritza taldea:  zuzendaritza.taldea@sanmartinagirre.eus
  • Zuzendaria: Joserra Lasa| joserra.lasa@sanmartinagirre.eus
  • Ikasketa burua: Raúl Leiba | raul.leiba@sanmartinagirre.eus
  • Idazkaria: Bego Rodriguez  | bego.rodriguez@sanmartinagirre.eus

Haur Hezkuntza

  • Haur Hezkuntzako koordiknatzailea: Bego Garmendia | bego.garmendia@sanmartinagirre.eus
  • OsintxuEdurne Hermoso de Mendoza  | edurne.hermosodemendoza@sanmartinagirre.eus
  • 2 urte A taldeko tutoreaMarije Arrizabalaga | marije.arrizabalaga@sanmartinagirre.eus
  • 2 urte B taldeko tutoreaItziar Iturbe | itziar.iturbe@sanmartinagirre.eus
  • 3 urte A taldeko tutoreaJosune Alcelai | josune.alcelai@sanmartinagirre.eus
  • 3 urte B taldeko tutoreaAmaia Iturbe | amaia.iturbe@sanmartinagirre.eus
  • 4 urte A taldeko tutoreaElena Leza | elena.leza@sanmartinagirre.
  • 4 urte B taldeko tutoreaItziar Azula | itziar.azula@sanmartinagirre.eus
  • 5 urte A taldeko tutoreaMontse Oncala | montse.oncala@sanmartinagirre.eus
  • 5 urte B taldeko tutorea: Marije Elorza | marije.elorza@sanmartinagirre.eus
  • Laguntza irakasleaMaite Alzola | maite.alzola@sanmartinagirre.eus

Lehen Hezkuntza

  • LHko 1. zikloko koordinatzaileaBego Rodriguez | bego.rodriguez@sanmartinagirre.eus
  • 1. maila A taldeaMalux Biain | malux.biain@sanmartinagirre.eus
  • 1. maila B taldea: Garaine Baleztena |garaine.baleztena@sanmartinagirre.eus
  • 2.maila A taldeaLourdes Leturia | lourdes.leturia@sanmartinagirre.eus
  • 2. maila B taldeaSusana Uriarte |susana.uriarte@sanmartinagirre.eus 
  • LHko 2.zikloko koordinatzaileaJose Mª Bernedo | josemari.bernedo@sanmartinagirre.eus   
  • 3. maila A taldeaZorione Arregi | zorione.arregi@sanmartinagirre.eus
  • 3. maila B taldea: Arantxi Etxeberri-arteun |  arantxi.etxeberria-arteun@sanmartinagirre.eus
  • 3. maila C taldeaMª Angeles Arrizabalaga | marian.arrizabalaga@sanmartinagirre.eus
  • 4. maila A taldeaIosune Pérez eta Ana Iturbe | iosune.perez@sanmartinagirre.eus eta anaisabel.iturbe@sanmartinagirre.eus
  • 4. maila B taldeaAna San Vicente |ana.sanvicente@sanmartinagirre.eus
  • 4. maila C taldea: María Mendez eta Ane Arteaga maria.mendez@sanmartinagirre.eus eta ane.arteaga@sanmartinagirre.eus
  • LHko 3.zikloko koordinatzaileaNerea Alzuaran |nerea.alzuaran@sanmartinagirre.eus
  • 5. maila A taldeaAna Larrañaga | ana.larranaga@sanmartinagirre.eus
  • 5. maila B taldeaNerea Alzuaran | nerea.alzuaran@sanmartinagirre.eus
  • 6. maila A taldeaNerea Cerrejon | nerea.cerrejon@sanmartinagirre.eus
  • 6. maila B taldeaKarmele Garitano | karmele.garitano@sanmartinagirre.eus
  • 6. maila C taldea:Elena López eta Amaia Lizarraga | elena.lopez@sanmartinagirre.eus eta amaia.lizarraga@sanmartinagirre.eus

Espezialistak

  • Gorputz hezkuntza: Xabi Etxabe | xabi.etxabe@sanmartinagirre.eus | eta Jokin Garai | jokin.garai@sanmartinagirre.eus
  • Musika: Josune Egidazu eta Lierni Arozena|josune.egidazu@sanmartinagirre.eus eta lierni.arozena@sanmartinagirre.eus
  • Ingelesa: Susana Aranzabal | susana.aranzabal@sanmartinagirre.eus | eta Ane Aldalur | ane.aldalur@sanmartinagirre.eus |
  • Laguntza taldea:

            - Estibaliz Agirre (ALE): estibaliz.agirre@sanmartinagirre.eus

            - Jose Mª Bernedo (Kontsultorea): josemari.bernedo@sanmartinagirre.eus

            - Bego Rodriguez (PT): bego.rodriguez@sanmartinagirre.eus

            - Inma Larrañaga (PT): inma.larranaga@sanmartinagirre.eus

            - Hezitzailea: Leire Maquinay: leire.maki@sanmartinagirre.eus


Zerbitzuak

  • Jantokia: Marijo Briongos eta Marije Izagirre|  jangela@sanmartinagirre.eus   |
  • Garraioa: zuzendaritza taldea |zuzendaritza.taldea@sanmartinagirre.eus
  • Liburutegia LH: Marian Hernandezmarian.hernandez@sanmartinagirre.eus
  • Liburutegia HH: Marian Hernandezmarian.hernandez@sanmartinagirre.eus
© San Martin Agirre
Telefonoa: 943762147 | Telefonoa: 943769996 | Telefonoa: 688666943 | Fax: 943769981 | sanmartinagirre012265@gmail.com